Wybierz język witryny

lang - pllang - delang - gb

Mazury są obficie oblegane nie tylko przez krajowych turystów, ale także tych zagranicznych. Miejsce to może okazać się wspaniałą alternatywą na spędzenie wakacji.

Najpopularniejszą formą wypoczynku jest tutaj oczywiście turystyka wodna, a Krutynia to jedna z tych rzek, na której organizowane są spływy kajakowe. Jakie są realne koszty zorganizowania spływu kajakowego Krutynią?

W naszej ofercie proponujemy duży wybór specjalistycznego sprzętu kajakowego oraz ekwipunku, który umożliwi przyjemnie i bezpiecznie spędzanie wolnego czasu. Zapewniamy także transport kajaków na miejsce spływu.

Ceny spływów kajakowych na Krutyni mogą znacznie się różnić. Wszystko zależy to od wielu czynników, jednak najważniejszym z nich jest długość spływu kajakowego. Na ofertę składają się następujące wyprawy:

  • Spływ jednodniowy – dla wszystkich tych osób, które nie dysponują większą ilością czasu. W zaledwie kilka godzin jesteśmy w stanie poznać najpiękniejsze zakątki Krutyni. Spływy odbywają się na odcinkach: Krutyń-Ukta, Krutyń-Nowy Most, Krutyń-Iznota, Zgon-Krutyń, Spychowo-Krutyń, Ukta-Nowy Most, Ukta-Iznota, zaś ceny zaczynają się już od 40 złotych za kajak.
  • Spływ 8-dniowy – dla wszystkich żądnych przygód. Spływ rozpoczyna się w Sorkwitach, a cena wynosi 485 złotych na osobę (dla dzieci, młodzieży i studentów przewidziane są zniżki).
  • Spływy weekendowe – tego rodzaju spływ obejmuje najciekawszy i najbardziej urokliwy szlak Krutyni, dokładniej między jeziorem Krutyńskim a Jeziorem Bełdany. Ceny już od 299 dla dzieci do 15 lat.
  • Imprezy integracyjne – w tej ofercie cena spływu kajakowego jest zależna od indywidualnie dobranej oferty oraz ilości osób.
  • Spływy dla grup – cieszą się wielkim uznaniem wśród uczniów i studentów. Dla każdej grupy indywidualnie dopasowujemy ofertę spływu. W oparciu o wszelkie ustalenia dobierzemy najkorzystniejszą ofertę spływu kajakowego.


Należy także pamiętać o tym, aby do wydatków doliczyć dojazd do miejsca startu spływu oraz wszelkie inne udogodnienia, które nie są objęte przez naszą ofertę.


You have no rights to post comments

Podziel się:
back to top