Wybierz język witryny

lang - pllang - delang - gb


Informacje o obiekcie:


Nazwa:
Kompleks Turystyczny u Jawora
Adres:
Gawrych Ruda 40
Miasto:
Gawrych Ruda 16-402
Województwo:
podlaskie
Telefon:
87 5639336
Telefon:
691727865
E-mail:
ujawora@gmail.com
Współrzędne GPS:
54.018812525 / 23.018985986
Szlak:
Czarna Hańcza
Typ:
Noclegi
Zakwaterowanie:
Pole namiotowe
Stanica wodna
Pensjonat
Ośrodek wypoczynkowy

Ocena obiektu (ocen: 276) 4.9 / 10


Opis obiektu:


Kompleks Turystyczny U JAWORA położony jest pośród malowniczych jezior i lasów Wigierskiego Parku Narodowego. Możemy tu podziwiać wspaniały krajobraz uformowany działalnością lodowcową, oraz bezcenną florę i faunę chronioną w 16 rezerwatach ścisłych. Okoliczne jeziora i rzeki są doskonałym miejscem do uprawiania sportów wodnych (żeglarstwo, spływy kajakowe), a także do wędkowania.

Posiadamy własną plaże, wypożyczalnię sprzętu wodnego, rozległy teren do odpoczynku i rekreacji z wieżą widokową, miejsce na ognisko z kamiennym kominkiem.

Doskonała baza na wypady wycieczkowe po suwalszczyźnie, do Wilna 200km i Druskiennik 100 km

"U Jawora" jest odległy o 11 km od Suwałk i można dojechać tam autobusem podmiejskim "4" i "5" odległość od przystanku ok. 2 km a w sezonie letnim przystanek na miejscu.

Oferujemy wypoczynek przez cały rok w wybranym przez siebie terminie: pobyty urlopowe, przyjęcia okolicznościowe, bankiety, wesela, bale sylwestrowe i karnawałowe, szkolenia, konferencje, imprezy zakładowe, wycieczki autokarowe.

Specjalizujemy się w organizacji imprez na świeżym powietrzu: biwaków szkolnych, majówek, kuligów, spotkań towarzyskich (np. pieczenie prosiaka), zielonych i białych szkół.

Aktualne komantarze do obiektu


Aktualnie brak komentarzy dla obiektu.


By dodawać komenatrze musisz się zarejestrować i zalogować w górnej części strony.

back to top