Wybierz język witryny

lang - pllang - delang - gb

Zapraszamy państwa na jednodniowe spływy najpiękniejszymi odcinkami rzeki Krutynia. Zapewniamy transport kajaków i ludzi, miejsce na naszym parkingu . Zapraszamy do tej formy odpoczynku w szczególności rodziny wypoczywające na Mazurach lub Suwalszczyźnie. Z naszej oferty corocznie korzysta wielu turystów zarówno krajowych jak też zagranicznych.Spływy jednodniowe szlakiem Krutynia organizujemy codziennie od wczesnej wiosny do późnej jesieni - a nawet dla TWARDZIELI zimą.

Ceny spływów jednodniowych zawierają koszty wynajmu sprzętu oraz transport i bezpieczny parking.


UWAGA ! Na spływy jednodniowe oferujemy super wygodne kajaki polietylenowe ! Zamów już dziś!

Zniżki dla Grup!

Szlaki na spływy jednodniowe


Nasza oferta jest więc atrakcyjna zarówno dla tych, którzy z uwagi na niewielką ilość czasu chcą spędzić tylko kilka godzin w kajaku, jak również dla tych z Państwa, którzy chcą dłużej delektować się pięknymi krajobrazami i przyrodą Mazur i tego najpiękniejszego szlaku kajakowego Polski.

Dbając o wygodę i komfort kajakarzy na spływy kilkugodzinne najpiękniejszymi odcinkami Krutyni proponujemy kajaki polietylenowe . Duża przestrzeń w kokpitach oraz profilowane, wygodne fotele to zalety , które doceni każdy kajakarz.


Kajak BRIO dwuosobowy, polietylenowy

Dwuosobowy kajak rekreacyjno - turystyczny dla początkujących i zaawansowanych.
Ceniony zarówno przez odbiorców indywidualnych jak i wypożyczalnie ze względu na szczególną trwałość.
Wyposażony w trzecie siedzenie dla dziecka.

długość
3,95m
szerokość
0,83m
waga [kg]
33kg

Kajak ORION dwuosobowy, polietylenowy

Solidny kajak z wygodnymi siedzeniami, doskonały na długie wędrówki. Dobrej jakości, gruby polietylen, z którego jest wykonany Orion czynią go kajakiem niemal niezniszczalnym.

długość
5,2m
szerokość
0,75m

Kajak VISTA dwuosobowy, polietylenowy

Kajaki marki Vista cenione przez zaawansowanych i poczatkujących kajakarzy dostępne w wersji z komorą bagażową lub bez komory.

długość
4,7m
szerokość
0,78m

Kajak PROTOUR dwuosobowy, polietylenowy

Protour 470 to bezpieczny, turystyczny kajak dwuosobowy . Ta niezatapialna i mocna konstrukcja o dobrych właściwościach nautycznych jest doskonała na trudne rzeki ale także bardzo dobrze spisuje się na jeziorze.

długość
4,7m
szerokość
0,78m

Nowość - rodzinom z dzieckiem proponujemy kajak 3 osobowy - Relax III

Szybki i zwrotny, trzyosobowy kajak turystyczny o bardzo dużej ładowności, idealny na wielodniowe spływy z bagażem . Posiada komorę bagażową, siatkę do mocowania niewielkiego bagażu na zewnątrz kajaka.

długość
5,10m
szerokość
0,80m

Kajak 1 osobowy TRAPER

Traper jest pierwszą polietylenowa jedynka marki Aquarius. Kajak ten stworzony został specjalnie na polskie rzeki. Kajak ten sprawdza się w trudnych warunkach, takich jak boczny wiatr, fale oraz niski stan wody.

długość
3,85m
szerokość
0,68m

Kajak 1 osobowy TREK

Kajak Aquarius TREK jest odchudzonym i wydłużonym bratem bliźniakiem niezwykle popularnego Trapera.

długość
4,2m
szerokość
0,62m

Kajak 1 osobowy YSAK

bardzo szybki i zwrotny kajak sportowo-turystyczny.

długość
5,06m
szerokość
0,57m

Kilkugodzinną przygodę na wodzie można zakończyć wspólnym pieczeniem kiełbasek . W Krutyni i w Ukcie czekają na Was specjalnie przygotowane miejsca.

Zamówienia : 600 092 252 , 89 742 14 30 lub e-mail: kajakowe@splywy.pl

UWAGA: Spływy jednodniowe odbywają się na własną odpowiedzialność uczestników. Ceny spływów nie zawierają ubezpieczenia NNW. Nie odpowiadamy za rzeczy pozostawione w kajakach lub na brzegach podczas spływu. Nie odpowiadamy za uszkodzenia sprzetu ani innych rzeczy powstałe w wyniku ich zamoczenia lub utopienia podczas spływów.

regulamin wypożyczalni kajaków

Podziel się:
back to top