Wybierz język witryny

lang - pllang - delang - gb

Długość trasy Krutyń-Rosocha to ok. 9 km, a jej przepłynięcie zajmuje 2-3 godziny.

Jest to skrócona wersja odcinka Krutyń-Ukta. Z uwagi na długość i czas trwania spływu odcinek ten polecamy wszystkim tym, którzy nie dysponują zbyt dużą ilością wolnego czasu. Na pewno jest to trasa dobra również dla rodzin z dziećmi. Maluchy przez ten czas nie znudzą się i doświadczą przyjemności ze spływu. Rzeka na tym odcinku jest spokojna, płytka i przejrzysta. Doskonale widać ryby i podwodną roślinność. Na większości trasy głębokość Krutyni to ok. 0,5 m. Po drodze drzewa ocieniają rzekę, a latem taki drzewny tunel to skarb. Nawet w czasie upału odcinkiem Krutyń-Rosocha płynie się niezwykle przyjemnie.

Po godzinie spływu docieramy do młyna wodnego w Zielonym Lasku, gdzie należy przenieść kajak lub za drobną opłatą zlecić to osobom, które czekają na brzegu.

W otoczeniu drzew pokonujemy dalszy odcinek trasy. Po godzinie dopływamy do portu Rosocha, gdzie można zjeść smaczne domowe jedzenie. Z Rosochy uczestników odbierze nasz mikrobus i przewiezie na parking AS-TOUR.


 

 

cena 70 zł/kajak 1 osobowy, 90 zł/kajak 2 osobowy, 110 zł/kajak 3 osobowy , 130 zł/ kajak 4 osobowy Family, 130 zł/Kanoe 4 osobowe

Honorujemy Karty Dużej Rodziny. Posiadaczom Kart Dużej Rodziny oferujemy 10% zniżki na jednodniowe spływy kajakowe i wynajem kajaków na spływy wielodniowe.
Podziel się:
back to top