Wybierz język witryny

lang - pllang - delang - gb

Spływy kajakowe dla szkół, kolonii i grup zorganizowanych. Spływy szkolne.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty przygotowanej specjalnie z myślą o nauczycielach i opiekunach , uczniach i studentach.

Grupom kolonijnym, szkolnym i studenckim oferujemy specjalne rabaty na wynajem kajaków.

Dla osób opiekujących się uczestnikami wyprawy kajakowej zapewniamy bezpłatny udział w spływie kajakowym.

Spływy kajakowe dla szkół i studentów ukazując piękno naszych szlaków i przybliżając urok turystyki kajakowej promują wśród młodzieży aktywny wypoczynek na łonie natury. Wystarczy do nas napisać ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) lub zadzwonić ( 608 319 014 ), a ustalimy wspólnie indywidualny dla każdej grupy, program spływu lub pobytu. W oparciu o poczynione ustalenia, przygotujemy i przedstawimy pełną ofertę i po akceptacji przystępujemy do jej przygotowania i realizacji ( dokonanie wszelkich potrzebnych rezerwacji, przygotowanie ewentualnych imprez towarzyszących itp.).

W czasie roku szkolnego, a także w okresie wakacyjnym zapraszamy młodzież szkolną, studentów i wycieczki zorganizowane, do korzystania z naszej oferty spływów kajakowych szlakiem Krutyni. Gwarantujemy bardzo korzystne ceny.

Organizacja i bezpieczeństwo na spływach kajakowych dla szkół , studentów i grup zorganizowanych.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo uczestników spływów, dlatego od wielu już lat współpracujemy z Ratownikami WOPR. To Oni przed wypłynięciem przeprowadzają krótki kurs pływania kajakiem i przedstawiają zasady bezpieczeństwa na wodzie.

Dbając o wygodę i komfort kajakarzy na spływy kilkugodzinne najpiękniejszymi odcinkami Krutyni proponujemy kajaki polietylenowe. Duża przestrzeń w kokpitach oraz profilowane, wygodne fotele to zalety , które doceni każdy kajakarz.

Dążymy do popularyzacji spływów kajakowych

Wśród młodzieży szkolnej i studentów


Podstawowym zastosowanym rozwiązaniem dążącym do realizacji założeń polularyzacji spływów wśród młodziezy szkolnej jest obniżka cen spływów dla grup szkolnych poprzez zastosowanie w odpowiednich rabatów w cenach wynajmu i transportu sprzętu.

Działania takie obniżają znacznie koszty organizacji spływów dla zorganizowanych grup szkolnych i studenckich.

By je jeszcze bardziej wzmocnić nasze działania - proponujemy dodatkowo promocję cenową w ramach spływów szkolnych.

W ramach tej promocji oferujemy bezpłatny sprzęt pływający opiekunom grup (nauczycielom, rodzicom, trenerom itp. ) oraz towarzyszącym grupie ratownikom.


Kajak BRIO dwuosobowy, polietylenowy

Dwuosobowy kajak rekreacyjno - turystyczny dla początkujących i zaawansowanych.
Ceniony zarówno przez odbiorców indywidualnych jak i wypożyczalnie ze względu na szczególną trwałość.
Wyposażony w trzecie siedzenie dla dziecka.

długość
3,95m
szerokość
0,83m
waga [kg]
33kg

Kajak ORION dwuosobowy, polietylenowy

Solidny kajak z wygodnymi siedzeniami, doskonały na długie wędrówki. Dobrej jakości, gruby polietylen, z którego jest wykonany Orion czynią go kajakiem niemal niezniszczalnym.

długość
5,2m
szerokość
0,75m

Kilkugodzinną przygodę na wodzie można zakończyć wspólnym pieczeniem kiełbasek . W Krutyni i w Ukcie czekają na Was specjalnie przygotowane miejsca.( oferta tylko dla grup zorganizowanych)

Zamówienia : 600 092 252 , 89 742 14 30 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA: Spływy jednodniowe odbywają się na własną odpowiedzialność uczestników. Ceny spływów nie zawierają ubezpieczenia NNW. Nie odpowiadamy za rzeczy pozostawione w kajakach lub na brzegach podczas spływu. Nie odpowiadamy za uszkodzenia sprzetu ani innych rzeczy powstałe w wyniku ich zamoczenia lub utopienia podczas spływów.

regulamin wypożyczalni kajaków

Podziel się:
back to top