Wybierz język witryny

lang - pllang - delang - gb

Spływy kajakowe organizowane przez nas na Krutyni można podzielić na kilka kategorii. Różnią się one ceną, trasą oraz innymi udogodnieniami. Oto poszczególne z nich:

  • Spływy jednodniowe na Krutyni – obejmują najciekawsze odcinki szlaku Krutynia. Spływy organizujemy od wczesnej wiosny do później jesieni. Zapewniamy transport kajaków i ludzi oraz miejsce na parkingu. Tego rodzaju spływy odbywają się jednak na własną odpowiedzialność uczestników. Nie odpowiadamy za rzeczy pozostawione w kajakach lub na brzegach podczas spływu.
  • Spływy kilkudniowe na Krutyni – spływy rozpoczynają się w Sorkwitach–pole namiotowe przy kościele Ewangelickim. Trwają osiem dni. Miejsce zbiórki wszystkich uczestników w Krutyni w bazie firmy As-Tour. Trasa obejmuje następujące przystanki: Sorkwity-Bieńki, Bieńki-Spychowo, Spychowo-Krutyń, Krutyń-Ukta, Ukta-Kamień, Kamień-Ruciane-Nida.
  • Spływy weekendowe na Krutyni – obejmują najciekawszy odcinek Krutyni, między jeziorem Krutyńskim, a Jeziorem Bełdany. Długość trasy wynosi 31 km. W ramach spływu zapewniamy: sprzęt, transfery uczestników, opłaty pól namiotowych, opłaty klimatyczne, pełne wyżywienie, wstęp do klasztoru starowierców, spływy łodziami w staro-mazurskim  stylu, opiekę przewodnika oraz ubezpieczenie NNW.
  • Spływy Integracyjne na Krutyni – mogą okazać się idealnym rozwiązaniem dla dowolnej ilości osób. W naszej ofercie możemy objąć także wiele zabaw integracyjnych, takich jak: gry terenowe, strzelanie z łuków, wiatrówek, paintball, przejazdy quadami lub samochodami terenowymi.
  • Spływy dla firm na Krutyni – idealna propozycja dla większych przedsiębiorców, którzy chcą zapewnić swoim pracownikom niezapominane przeżycia. W takim przypadku oferta dobierana  jest indywidualnie do potrzeb klienta.

You have no rights to post comments

Podziel się:
back to top